O nas

Produktywny Uczeń to pierwsza w Polsce społeczność poświęcona lepszej edukacji z poziomu uczniów/studentów. Naszym najważniejszym celem jest pomoc poprzez tworzenie wysokiej jakości materiałów z tematyki produktywności, efektywnej nauki, motywacji czy walki ze stresem. Chcemy, aby edukacja była wybitna, a nie tylko dostateczna.

Założyliśmy Produktywnego Ucznia w 2019 roku w celu utworzenia swoistej bazy uczenia się - miejsca, gdzie zmęczeniu uczniowie oraz studenci mogli znaleźć konkretne porady i systemy, z których można skorzystać w celu uzyskania lepszego balansu w życiu oraz wyższych efektów w nauce.

Praktykujemy i promujemy coś, co nazywamy świadomą produktywnością - czyli ideę niekoniecznie pracowania więcej (a na co to komu), tylko mądrzej, bardziej świadomie. Chodzi o to, żebyś Ty, jako uczeń, student, lub po prostu zwykły człowiek, mógł rozwijać się w tym, co Cię interesuje jak najlepiej się da. Chcemy Cię wyposażyć w odpowiednie narzędzia, pomóc zbudować odpowiedni system myślowy oraz nawyki i "pchnąć" do działania. Liczymy na to, że nasze zasoby Ci w tym będą pomagały.

Tworzymy podcast, newsletter, oraz spotkania. Nasz podcast jest swoistym kursem produktywności, gdzie co dwa tygodnie omawiamy w dziesięć minut temat luźno związany z produktywnością. Natomiast nasz newsletter, Uczyć Się O Nauce, jest cotygodniową refleksją na temat polskiego systemu edukacji oraz potrzebnych w nim zmian. Możesz zapisać się na newsletter tutaj. Do tego, od czasu do czasu organizujemy spotkania w różnych miastach w Polsce. Będziemy o nich dawać znać osobom zapisanym na naszą listę mailingową.

W tej chwili Produktywny Uczeń jest projektem indywidualnym Aleksandra Antoszka, jednak zawsze szukamy ciekawych osób chcących zaangażować się w tworzenie użytecznych zasobów dla osób uczących się.

Skontaktuj się z nami pod adresem kontakt@produktywnyuczen.pl

Great! You've successfully subscribed.
Great! Next, complete checkout for full access.
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.